Shadow

Wiosna

sprzedane

Ten przedmiot jest już sprzedany, ale można złożyć u autora pracy zlecenie na wykonanie podobnego przedmiotu. Jednak nie zawsze będzie to możliwe, ponieważ do wykonania niektórych przedmiotów mogą być potrzebne materiały, których autor już nie posiada.

Aby zlecić wykonanie przedmiotu wypełnij formularz dostępny tutaj.

Cena orientacyjna: 380 zł

Materiał: miedź, srebro, turkus, cyrkon, karneol, apatyt, onyks zielony

Wiosna
  • Wiosna

Wisior z wytrawianej miedzi, srebra, apatytu, kuleczek zielonego agatu, karneolu, maleńkich - 1 mm fasetowanych kuleczek turkusu i fioletowych fasetowanych cyrkonów. Przy zawieszce zakułam maleńki ametyst. Średnica wisiora - 4 cm. Długość całości wisiora wraz z zawieszką i dolnymi elementami ozdobnymi - 8 cm. Długość łańcuszka do uzgodnienia. Srebro oraz miedź jest oksydowane i polerowane, dodatkowo ozdobione miejscowo odpornymi na ścieranie patynami.

  • Pinterest
  • producent: Jamilka
  • czas wysyłki: 5 dni (zwykle 1-2 dni)
prześlij znajomej ten przedmiot
Komentarze
dodaj komentarz

Inne z tej kategorii

więcej

Wysyłka

Biżuteria jest wysyłana w artystycznych autorskich pudełeczkach, lub eleganckich opakowaniach jubilerskich. Opis sposobów oraz cen wysyłki jest dostępny tutaj.

opinie

Turmalinowe ziarenka Turmalinowe ziarenka Czarująca. Dawno nic nie sprawiło mi takiej przyjemności. Dostawa bez zastrzeżeń.

Pegaz Pegaz Cudny!!!!! Zakochałam się w nim i im dłużej patrzę na na ten znakomity wisior, tym bardziej utwierdzam się w mojej miłości:))

Wielka ucieczka ze spiżarni Wielka ucieczka ze spiżarni Bransoletka jest przepiękna. Bardzo starannie wykonana, nietuzinkowa, zabawna, wyjątkowa. Dziękuję:)))

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna "Jamilka" jest dostępna na Google Play.

pobierz z Google Play

logowanie