Shadow

Wiosna

sprzedane

Ten przedmiot jest już sprzedany, ale można złożyć u autora pracy zlecenie na wykonanie podobnego przedmiotu. Jednak nie zawsze będzie to możliwe, ponieważ do wykonania niektórych przedmiotów mogą być potrzebne materiały, których autor już nie posiada.

Aby zlecić wykonanie przedmiotu wypełnij formularz dostępny tutaj.

Cena orientacyjna: 380 zł

Materiał: miedź, srebro, turkus, cyrkon, karneol, apatyt, onyks zielony

Wiosna
  • Wiosna

Wisior z wytrawianej miedzi, srebra, apatytu, kuleczek zielonego agatu, karneolu, maleńkich - 1 mm fasetowanych kuleczek turkusu i fioletowych fasetowanych cyrkonów. Przy zawieszce zakułam maleńki ametyst. Średnica wisiora - 4 cm. Długość całości wisiora wraz z zawieszką i dolnymi elementami ozdobnymi - 8 cm. Długość łańcuszka do uzgodnienia. Srebro oraz miedź jest oksydowane i polerowane, dodatkowo ozdobione miejscowo odpornymi na ścieranie patynami.

  • Pinterest
  • producent: Jamilka
  • czas wysyłki: 5 dni (zwykle 1-2 dni)
prześlij znajomej ten przedmiot
Komentarze
dodaj komentarz

Inne z tej kategorii

więcej

Wysyłka

Biżuteria jest wysyłana w artystycznych autorskich pudełeczkach, lub eleganckich opakowaniach jubilerskich. Opis sposobów oraz cen wysyłki jest dostępny tutaj.

opinie

Vial of life Vial of life Wisior jest cudowny i magiczny. Bardzo oryginalnie wykonany. Przynosi szczęście i daje niezwykłą radość. Polecam artystkę.

Jesień z nutką mgły Jesień z nutką mgły Uroczy :)

Ach śpij kochanie Ach śpij kochanie Cudowne kolczyki. bardzo dziekuje

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna "Jamilka" jest dostępna na Google Play.

pobierz z Google Play

logowanie