Shadow

Świetlista łąka

Aktualnie sprzedawca zaplanował urlop!

sprzedane

Cena orientacyjna: 600 zł

Materiał: srebro, kamień księżycowy, turmalin, peridot, cytryn, ametyst, iolit

Świetlista łąka
  • Świetlista łąka
  • Świetlista łąka
  • Świetlista łąka
  • Świetlista łąka

Projekt autorski. Bajecznie kolorowy, bogaty wisior wykonany ze srebra pr. 999 i 925 oraz wielkiej - 3,3 cm bryły surowego cytrynu, w której migoczą kolorowe iskierki, wysokiej klasy briolett: niespotykanych kolorowych - zielenie, rudości, fiolety - turmalinów, iolitów, kamieni księżycowych i peridotów, oraz malutkich kuleczek peridotów i ametystów. Całość oksydowana i polerowana. Długość łańcuszka - 55 cm ( mogę skrócić, lub przedłużyć:) ), długość głównego elementu - około10 ! cm, wielkość obrazka ze ślimakiem - 2 cm. Naszyjnik wysłany zostanie w eleganckim pudełeczku.

  • Pinterest
  • producent: Jamilka
prześlij znajomej ten przedmiot
Opinia klienta

Ten naszyjnik jest jak wspomnienie lata - kolorowy, delikatny, po prostu piękny! Bardzo dziękuję Artystce za w pełni profesjonalny kontakt no i za cudowny drobiazg !!!

Komentarze
dodaj komentarz

Inne z tej kategorii

więcej

Wysyłka

Biżuteria jest wysyłana w artystycznych autorskich pudełeczkach, lub eleganckich opakowaniach jubilerskich. Opis sposobów oraz cen wysyłki jest dostępny tutaj.

opinie

Słoneczny dzień Słoneczny dzień Wspaniała, oryginalna biżuteria! Na żywo prezentuje się jeszcze piękniej niż na zdjęciu! Serdecznie polecam:)

Tulipany Tulipany Piękny przedmiot, o wiele misterniejszy niż na zdjęciu :) Bardzo twarzowy. Polecam wszystkim bardzo gorąco. Z niecierpliwością czekam na to, co nowego Artystka zamieści w swojej galerii...

Kotek na łące Kotek na łące Już po raz kolejny przekonałam się jak piękną biżuterię Pani tworzy:) serdecznie polecam!