Shadow

Świetlista łąka

sprzedane

Ten przedmiot jest już sprzedany, ale można złożyć u autora pracy zlecenie na wykonanie podobnego przedmiotu. Jednak nie zawsze będzie to możliwe, ponieważ do wykonania niektórych przedmiotów mogą być potrzebne materiały, których autor już nie posiada.

Aby zlecić wykonanie przedmiotu wypełnij formularz dostępny tutaj.

Cena orientacyjna: 600 zł

Materiał: srebro, kamień księżycowy, turmalin, peridot, cytryn, ametyst, iolit

Świetlista łąka
  • Świetlista łąka
  • Świetlista łąka
  • Świetlista łąka
  • Świetlista łąka

Projekt autorski. Bajecznie kolorowy, bogaty wisior wykonany ze srebra pr. 999 i 925 oraz wielkiej - 3,3 cm bryły surowego cytrynu, w której migoczą kolorowe iskierki, wysokiej klasy briolett: niespotykanych kolorowych - zielenie, rudości, fiolety - turmalinów, iolitów, kamieni księżycowych i peridotów, oraz malutkich kuleczek peridotów i ametystów. Całość oksydowana i polerowana. Długość łańcuszka - 55 cm ( mogę skrócić, lub przedłużyć:) ), długość głównego elementu - około10 ! cm, wielkość obrazka ze ślimakiem - 2 cm. Naszyjnik wysłany zostanie w eleganckim pudełeczku.

  • Pinterest
  • producent: Jamilka
  • czas wysyłki: 5 dni (zwykle 1-2 dni)
prześlij znajomej ten przedmiot
Opinia klienta

Ten naszyjnik jest jak wspomnienie lata - kolorowy, delikatny, po prostu piękny! Bardzo dziękuję Artystce za w pełni profesjonalny kontakt no i za cudowny drobiazg !!!

Komentarze
dodaj komentarz

Inne z tej kategorii

więcej

Wysyłka

Biżuteria jest wysyłana w artystycznych autorskich pudełeczkach, lub eleganckich opakowaniach jubilerskich. Opis sposobów oraz cen wysyłki jest dostępny tutaj.

opinie

Wielka ucieczka ze spiżarni Wielka ucieczka ze spiżarni Bransoletka jest przepiękna. Bardzo starannie wykonana, nietuzinkowa, zabawna, wyjątkowa. Dziękuję:)))

Blady księżyc Blady księżyc Bransoleta jest zachwycająca. Niebanalna i absolutnie wyjątkowa. Arcydzieło, którego nie da się opisać słowami. Dziękuje :))))

Czarna maska Czarna maska Czarna maska jest subtelnie czarna. Przyjemny chłód gładkiego metalu dopełniają zgaszone kolory kamieni, które jak gdyby od niechcenia głaszczą dotykiem skórę. W ciszy zmierzchu słychać zaklęty szept.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna "Jamilka" jest dostępna na Google Play.

pobierz z Google Play

logowanie