Shadow

Rycina z różami

Aktualnie sprzedawca zaplanował urlop!

sprzedane

Cena orientacyjna: 450 zł

Materiał: srebro, turmalin, peridot

Rycina z różami
  • Rycina z różami
  • Rycina z różami
  • Rycina z różami
  • Rycina z różami

Elegancki, efektowny wisior wykonany ze srebra pr. 925 oraz maleńkich fasetowanych oponek peridotu i świetnej jakości briolett turmalinu. Ażur przedstawiający róże jest polerowany i miejscowo specjalnie repusowany - matowiony w celu osiągnięcia efektu cieniowania jak na starej rycinie. Oksydowany i polerowany. Obecna długość łańcuszka - 56 cm i dodatkowo 10 cm grubego łańcucha do regulacji. Długość głównego elementu - 7 cm bez krawatki.

  • Pinterest
  • producent: Jamilka
prześlij znajomej ten przedmiot
Opinia klienta

Już nie mam ryciny Z różami!!!! Zabrała mi ją mama:)))) rycina przepiękna, na pocieszenie została mi mała sówka:)))

Komentarze
dodaj komentarz

Inne z tej kategorii

więcej

Wysyłka

Biżuteria jest wysyłana w artystycznych autorskich pudełeczkach, lub eleganckich opakowaniach jubilerskich. Opis sposobów oraz cen wysyłki jest dostępny tutaj.

opinie

Okienka z jagódkami Okienka z jagódkami Kolczyki otrzymałam błyskawicznie. Są śliczne (podobnie jak pudełko, w którym się znajdowały). Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Jesienne gałązki Jesienne gałązki Kolczyki są przepiękne. Na żywo robią niezwykłe wrażenie. Dziękuję

Ranunculus auricomus Ranunculus auricomus Piękna, niepowtarzalna biżuteria w bajkowym klimacie. Dopracowana w każdym szczególe. Z wielkim zainteresowaniem obserwuję każdą nowość. Z pewnością nie będzie to mój jedyny zakup. Życzę jeszcze wielu udanych pomysłów i zadowolonych klientów. Pozdrawiam życząc zdrowych spokojnych świąt.