Shadow

Pegaz

Aktualnie sprzedawca zaplanował urlop!

sprzedane

Cena orientacyjna: 750 zł

Materiał: srebro, labradoryt

Pegaz
  • Pegaz
  • Pegaz
  • Pegaz
  • Pegaz

Projekt autorski. Bajkowy, tajemniczy, „starodawny” wisior wykonany ze srebra pr. 999 i 925 oraz fasetowanych pastylek labradorytu - świetna jakość. Wisior bardzo pracochłonny - srebro repusowane, rzeźbione na różne sposoby dla uzyskania efektu końcowego. Pegaz wykonany ze srebra pr. 999 jest również mojego autorstwa. Całość oksydowana i polerowana. Długość łańcucha - 49 cm - oczywiście mogę przedłużyć lub skrócić. Wielkość głównego elementu razem z kamieniami - około 6 cm, bez kamieni - 4 cm, wielkość samego pegaza - około 1,3 na 1,4 cm. Naszyjnik wysłany zostanie w ozdobnym pudełeczku. Jedyny egzemplarz.

  • Pinterest
  • producent: Jamilka
prześlij znajomej ten przedmiot
Opinia klienta

Cudny!!!!! Zakochałam się w nim i im dłużej patrzę na na ten znakomity wisior, tym bardziej utwierdzam się w mojej miłości:))

Komentarze
dodaj komentarz

Inne z tej kategorii

więcej

Wysyłka

Biżuteria jest wysyłana w artystycznych autorskich pudełeczkach, lub eleganckich opakowaniach jubilerskich. Opis sposobów oraz cen wysyłki jest dostępny tutaj.

opinie

Śpiąca leśna królewna Śpiąca leśna królewna to prawdziwe cudeńko. bajka o leśnej królewnie pojawiła się w trójwymiarze :) bardzo dziękuję. piękna praca.

Fiołki z babcinej szkatułki Fiołki z babcinej szkatułki Gorąco polecam biżuterię wykonaną przez panią Kamilę. Jest przepiękna, oryginalna. Kolczyki które kupiłam to małe dzieła sztuki, których urody w pełni nie oddają zdjęcia.

Patyki Patyki Bardzo ładne kolczyki, zdecydowanie nietuzinkowe. Szybka wysyłka. Polecam