Shadow

Pegaz

sprzedane

Ten przedmiot jest już sprzedany, ale można złożyć u autora pracy zlecenie na wykonanie podobnego przedmiotu. Jednak nie zawsze będzie to możliwe, ponieważ do wykonania niektórych przedmiotów mogą być potrzebne materiały, których autor już nie posiada.

Aby zlecić wykonanie przedmiotu wypełnij formularz dostępny tutaj.

Cena orientacyjna: 750 zł

Materiał: srebro, labradoryt

Pegaz
  • Pegaz
  • Pegaz
  • Pegaz
  • Pegaz

Projekt autorski. Bajkowy, tajemniczy, „starodawny” wisior wykonany ze srebra pr. 999 i 925 oraz fasetowanych pastylek labradorytu - świetna jakość. Wisior bardzo pracochłonny - srebro repusowane, rzeźbione na różne sposoby dla uzyskania efektu końcowego. Pegaz wykonany ze srebra pr. 999 jest również mojego autorstwa. Całość oksydowana i polerowana. Długość łańcucha - 49 cm - oczywiście mogę przedłużyć lub skrócić. Wielkość głównego elementu razem z kamieniami - około 6 cm, bez kamieni - 4 cm, wielkość samego pegaza - około 1,3 na 1,4 cm. Naszyjnik wysłany zostanie w ozdobnym pudełeczku. Jedyny egzemplarz.

  • Pinterest
  • producent: Jamilka
  • czas wysyłki: 5 dni (zwykle 1-2 dni)
prześlij znajomej ten przedmiot
Opinia klienta

Cudny!!!!! Zakochałam się w nim i im dłużej patrzę na na ten znakomity wisior, tym bardziej utwierdzam się w mojej miłości:))

Komentarze
dodaj komentarz

Inne z tej kategorii

więcej

Wysyłka

Biżuteria jest wysyłana w artystycznych autorskich pudełeczkach, lub eleganckich opakowaniach jubilerskich. Opis sposobów oraz cen wysyłki jest dostępny tutaj.

opinie

Dachowiec Dachowiec Prześliczny wisior. Zdjęcie nie oddawało w pełni jego uroku i delikatności, a także satynowego połysku szarej muszli. Dziękuję :)

Malachitowe gałązki Malachitowe gałązki Kolczyki są przepiękne! Każdy detal wart jest podziwiania.

Okienka z jagódkami Okienka z jagódkami Kolczyki otrzymałam błyskawicznie. Są śliczne (podobnie jak pudełko, w którym się znajdowały). Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna "Jamilka" jest dostępna na Google Play.

pobierz z Google Play

logowanie