Shadow

Leśna bajka

sprzedane

Ten przedmiot jest już sprzedany, ale można złożyć u autora pracy zlecenie na wykonanie podobnego przedmiotu. Jednak nie zawsze będzie to możliwe, ponieważ do wykonania niektórych przedmiotów mogą być potrzebne materiały, których autor już nie posiada.

Aby zlecić wykonanie przedmiotu wypełnij formularz dostępny tutaj.

Cena orientacyjna: 590 zł

Materiał: srebro, oliwin, cytryn, prehnit

Leśna bajka
  • Leśna bajka
  • Leśna bajka

Bajkowy wisiorek z misternym rysunkiem wykonany ze srebra pr. 999, 925 oraz fasetowanego kabaszonka oliwinu, briolett cytrynu, półksiężyca prehnitu. Srebro oksydowane i polerowane. Długość łańcuszka to 62 cm. Obrazek mierzy 2,8 na 2,2 cm.

  • Pinterest
  • producent: Jamilka
  • czas wysyłki: 5 dni (zwykle 1-2 dni)
prześlij znajomej ten przedmiot
Opinia klienta

Beautiful, special pendent with lovely details, I appreciate your artwork and skills very much, fast shipping, item came in a nice box!

Komentarze
dodaj komentarz

Inne z tej kategorii

więcej

Wysyłka

Biżuteria jest wysyłana w artystycznych autorskich pudełeczkach, lub eleganckich opakowaniach jubilerskich. Opis sposobów oraz cen wysyłki jest dostępny tutaj.

opinie

Dachowiec Dachowiec Prześliczny wisior. Zdjęcie nie oddawało w pełni jego uroku i delikatności, a także satynowego połysku szarej muszli. Dziękuję :)

Koty w błękitach Koty w błękitach Cudne, okazałe, nietuzinkowe. Dziękuję :))))

Jagodowy naszyjnik Jagodowy naszyjnik Unikalna praca, tworząca niepowtarzalny komplet z kolczykami i bransoletką! BRAWO!!!

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna "Jamilka" jest dostępna na Google Play.

pobierz z Google Play

logowanie