Brązowy cukier dla konika
Aktualnie sprzedawca zaplanował urlop!
Cena orientacyjna: 280 zł
Materiał: srebro, bursztyn, cytryn

Ciepły, nastrojowy wisior wykonany ze srebra pr. 925 i 999 - konik, pięknych, świetnej jakości polerowanych kulek bursztynu, fasetowanych oponek cytrynu i bryłki surowego cytrynu, która do złudzenia przypomina bryłkę brązowego cukru. Całość srebra oksydowana i polerowana. Długość łańcuszka 55 cm plus 8 cm grubego łańcucha do regulacji. Wielkość owalu z konikiem 2,2 cm na 1,3 cm. wielkość konika to około 1,2 na 1 cm. Wisior wysłany zostanie w eleganckim jubilerskim pudełeczku.
- producent: Jamilka
Opinia klienta
Bajkowy:)) Zdjęcie w żaden sposób nie oddaje urody wisiora. Jestem nim zachwycona.
Komentarze
dodaj komentarzWysyłka
Biżuteria jest wysyłana w artystycznych autorskich pudełeczkach, lub eleganckich opakowaniach jubilerskich. Opis sposobów oraz cen wysyłki jest dostępny tutaj.

opinie
Gwiezdny pył
Pani Kamila to niezwykła Artystka. Biżuteria jej autorstwa jest olśniewająca. Gwiezdny pył jest potwierdzeniem ogromnego talentu, profesjonalizmu i cudownej wyobraźni Twórczyni. Dziękuję za kolejne arcydzieło:))
Bajkowy domek
Rzecz malutka, ale bardzo ładna, zgrabna:)
Śpiący kotek
Piękna biżuteria, jak zawsze. To mój kolejny zakup i myślę że nie ostatni. Polecam gorąco! Pozdrawiam i życzę wszelkiej pomyślności.
Informacje