Shadow

Bajkowy domek

sprzedane

Ten przedmiot jest już sprzedany, ale można złożyć u autora pracy zlecenie na wykonanie podobnego przedmiotu. Jednak nie zawsze będzie to możliwe, ponieważ do wykonania niektórych przedmiotów mogą być potrzebne materiały, których autor już nie posiada.

Aby zlecić wykonanie przedmiotu wypełnij formularz dostępny tutaj.

Cena orientacyjna: 200 zł

Materiał: srebro, karneol, rubin, zoisyt, labradoryt, cytryn, cyrkonie, hessonit

Bajkowy domek
  • Bajkowy domek
  • Bajkowy domek
  • Bajkowy domek

Maleńki wisiorek wykonany ze srebra pr. 925 oraz 999 -domek, fasetowanych kuleczek rubinu i zoisytu, fasetowanych oponek labradorytu z niebieskim ogniem, cytrynu, karneolu, hessonitu i pięknych briolett karneolu, cytrynu i fioletowej cyrkonii. Srebro oksydowane i polerowane. Długość 55 cm plus 6,5 do regulacji. Wysłany zostanie w ozdobnym pudełeczku.

  • Pinterest
  • producent: Jamilka
  • czas wysyłki: 5 dni (zwykle 1-2 dni)
prześlij znajomej ten przedmiot
Opinia klienta

Rzecz malutka, ale bardzo ładna, zgrabna:)

Komentarze
dodaj komentarz

Inne z tej kategorii

więcej

Wysyłka

Biżuteria jest wysyłana w artystycznych autorskich pudełeczkach, lub eleganckich opakowaniach jubilerskich. Opis sposobów oraz cen wysyłki jest dostępny tutaj.

opinie

Kopalnia miodu Kopalnia miodu Wspaniały naszyjnik z motywem przewodnim, ale niedosłownym – to mógł być zwykły srebrny obrazek z pszczółkami i kwiatkami, ale nie jest. Kojarzy mi się z mechanicznym ulem ociekającym miodem w różnej postaci – czyli odlot totalny. Dziękuję, że zgodziła się Pani nieco zmodyfikować naszyjnik, a także za super miły kontakt. Życzę, aby miała Pani więcej czasu na realizowanie równie nieziemskich pomysłów, jakie podsuwa Pani bujna wyobraźnia :)

Deszczowa Deszczowa Piękna i oryginalna biżuteria. Wszystko bardzo szybko i miło, serdecznie polecam:)

Czarne motyle Czarne motyle Super miły i dobry kontakt. Szybka realizacja. Piękna biżuteria. Same pozytywy dla Jamilki :)

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna "Jamilka" jest dostępna na Google Play.

pobierz z Google Play

logowanie