Shadow

W oranżerii

sprzedane

Ten przedmiot jest już sprzedany, ale można złożyć u autora pracy zlecenie na wykonanie podobnego przedmiotu. Jednak nie zawsze będzie to możliwe, ponieważ do wykonania niektórych przedmiotów mogą być potrzebne materiały, których autor już nie posiada.

Aby zlecić wykonanie przedmiotu wypełnij formularz dostępny tutaj.

Cena orientacyjna: 380 zł

Materiał: srebro, kamień księżycowy, turmalin

W oranżerii
  • W oranżerii
  • W oranżerii
  • W oranżerii
  • W oranżerii

Kobiecy misterny naszyjnik wykonany ze srebra pr. 925 oraz: pięknej brioletty kamienia księżycowego, fasetowanych oponek kamieni księżycowych i turmalinów oraz wplecionych w łańcuszek gładkich oponek kamienia księżycowego. Całość mocno oksydowana, polerowana. Główny element - 7 cm. Długość łańcuszka - 62 cm. Dodatkowo do regulacji jest 10 cm łańcucha o dużych oczkach. Naszyjnik wysłany zostanie w ozdobnym pudełeczku.

  • Pinterest
  • producent: Jamilka
  • czas wysyłki: 5 dni (zwykle 1-2 dni)
prześlij znajomej ten przedmiot
Opinia klienta

Niezwykle subtelny i piękny. Biżuteria bardzo starannie wykonana. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam!!!

Komentarze
dodaj komentarz

Inne z tej kategorii

więcej

Wysyłka

Biżuteria jest wysyłana w artystycznych autorskich pudełeczkach, lub eleganckich opakowaniach jubilerskich. Opis sposobów oraz cen wysyłki jest dostępny tutaj.

opinie

Jelonek Jelonek Niesamowita kolorystyka - łagodnie połyskująca pastelowa tęcza. Jelonek perfekcyjny, dopracowany w szczegółach. W sumie-cudeńko:)

Łapacz snów Łapacz snów Łapacz jest naprawdę czarodziejski - pełen wyjątkowej urody i delikatności mimo okazałych rozmiarów. Nie mogę sie na niego napatrzeć i bardzo się cieszę, że jest mój :))

Śpiąca leśna królewna Śpiąca leśna królewna to prawdziwe cudeńko. bajka o leśnej królewnie pojawiła się w trójwymiarze :) bardzo dziękuję. piękna praca.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna "Jamilka" jest dostępna na Google Play.

pobierz z Google Play

logowanie