Shadow

Rozgrzane kamienie

sprzedane

Ten przedmiot jest już sprzedany, ale można złożyć u autora pracy zlecenie na wykonanie podobnego przedmiotu. Jednak nie zawsze będzie to możliwe, ponieważ do wykonania niektórych przedmiotów mogą być potrzebne materiały, których autor już nie posiada.

Aby zlecić wykonanie przedmiotu wypełnij formularz dostępny tutaj.

Cena orientacyjna: 700 zł

Materiał: srebro, turmalin, granat zielony

Rozgrzane kamienie
  • Rozgrzane kamienie
  • Rozgrzane kamienie
  • Rozgrzane kamienie
  • Rozgrzane kamienie

Projekt autorski. Trochę surowy, tajemniczy naszyjnik wykonany ze srebra pr. 999 i 925 oraz: całej masy fasetowanych oponek turmalinu w dwóch rozmiarach - świetna jakość i dużych surowych plastrów niespotykanego zielonego granatu. Wisior niesamowicie pracochłonny - srebro repusowane, rzeźbione na różne sposoby dla uzyskania efektu końcowego. Jaszczurka wykonana ze srebra pr. 999 jest również mojego autorstwa. Całość oksydowana i polerowana. Długość łańcucha - 52 cm plus 10 cm do regulacji. Wielkość głównego elementu razem z kamieniami - około 3,5 cm na 6 cm, wielkość samej jaszczurki - około 2 na 1,2 cm. Naszyjnik wysłany zostanie w ozdobnym pudełeczku. Jedyny egzemplarz.

  • Pinterest
  • producent: Jamilka
  • czas wysyłki: 5 dni (zwykle 1-2 dni)
prześlij znajomej ten przedmiot
Opinia klienta

Dziękuję za naszyjnik - jest wyjątkowy. Niestety, przy pierwszym zakładaniu na szyję odpadł element z najmniejszymi różowymi kamykami - na szczęście nie zmienia to wrażenia i odbioru całości. Pozdrawiam.

Komentarze
dodaj komentarz

Inne z tej kategorii

więcej

Wysyłka

Biżuteria jest wysyłana w artystycznych autorskich pudełeczkach, lub eleganckich opakowaniach jubilerskich. Opis sposobów oraz cen wysyłki jest dostępny tutaj.

opinie

Złote Złote Prześliczne, oryginalne, 100% ładniejsze niż na zdjęciu!!! Jak zawsze świetna praca - dzikękuję!:))

Ladybird Ladybird Fantastyczna biedronka w świetnej oprawie:) Wisiorek z serii "rewelacja". Dziękuję i polecam wyjątkową Artystkę.

Córka kapitana Córka kapitana Zawieszka wykonana jako dodatkowe zamówienie do kolczyków "Córka kapitana". Szybko i precyzyjnie. Brawo :)

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna "Jamilka" jest dostępna na Google Play.

pobierz z Google Play

logowanie