Shadow

Rozgrzane kamienie

sprzedane

Ten przedmiot jest już sprzedany, ale można złożyć u autora pracy zlecenie na wykonanie podobnego przedmiotu. Jednak nie zawsze będzie to możliwe, ponieważ do wykonania niektórych przedmiotów mogą być potrzebne materiały, których autor już nie posiada.

Aby zlecić wykonanie przedmiotu wypełnij formularz dostępny tutaj.

Cena orientacyjna: 700 zł

Materiał: srebro, turmalin, granat zielony

Rozgrzane kamienie
  • Rozgrzane kamienie
  • Rozgrzane kamienie
  • Rozgrzane kamienie
  • Rozgrzane kamienie

Projekt autorski. Trochę surowy, tajemniczy naszyjnik wykonany ze srebra pr. 999 i 925 oraz: całej masy fasetowanych oponek turmalinu w dwóch rozmiarach - świetna jakość i dużych surowych plastrów niespotykanego zielonego granatu. Wisior niesamowicie pracochłonny - srebro repusowane, rzeźbione na różne sposoby dla uzyskania efektu końcowego. Jaszczurka wykonana ze srebra pr. 999 jest również mojego autorstwa. Całość oksydowana i polerowana. Długość łańcucha - 52 cm plus 10 cm do regulacji. Wielkość głównego elementu razem z kamieniami - około 3,5 cm na 6 cm, wielkość samej jaszczurki - około 2 na 1,2 cm. Naszyjnik wysłany zostanie w ozdobnym pudełeczku. Jedyny egzemplarz.

  • Pinterest
  • producent: Jamilka
  • czas wysyłki: 5 dni (zwykle 1-2 dni)
prześlij znajomej ten przedmiot
Opinia klienta

Dziękuję za naszyjnik - jest wyjątkowy. Niestety, przy pierwszym zakładaniu na szyję odpadł element z najmniejszymi różowymi kamykami - na szczęście nie zmienia to wrażenia i odbioru całości. Pozdrawiam.

Komentarze
dodaj komentarz

Inne z tej kategorii

więcej

Wysyłka

Biżuteria jest wysyłana w artystycznych autorskich pudełeczkach, lub eleganckich opakowaniach jubilerskich. Opis sposobów oraz cen wysyłki jest dostępny tutaj.

opinie

Świetlista łąka Świetlista łąka Ten naszyjnik jest jak wspomnienie lata - kolorowy, delikatny, po prostu piękny! Bardzo dziękuję Artystce za w pełni profesjonalny kontakt no i za cudowny drobiazg !!!

Brązowy cukier dla konika Brązowy cukier dla konika Bajkowy:)) Zdjęcie w żaden sposób nie oddaje urody wisiora. Jestem nim zachwycona.

Ukwiałowce z dna morza Ukwiałowce z dna morza Wszystko perfekte.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna "Jamilka" jest dostępna na Google Play.

pobierz z Google Play

logowanie