Shadow

Rozgrzane kamienie

Aktualnie sprzedawca zaplanował urlop!

sprzedane

Cena orientacyjna: 700 zł

Materiał: srebro, turmalin, granat zielony

Rozgrzane kamienie
  • Rozgrzane kamienie
  • Rozgrzane kamienie
  • Rozgrzane kamienie
  • Rozgrzane kamienie

Projekt autorski. Trochę surowy, tajemniczy naszyjnik wykonany ze srebra pr. 999 i 925 oraz: całej masy fasetowanych oponek turmalinu w dwóch rozmiarach - świetna jakość i dużych surowych plastrów niespotykanego zielonego granatu. Wisior niesamowicie pracochłonny - srebro repusowane, rzeźbione na różne sposoby dla uzyskania efektu końcowego. Jaszczurka wykonana ze srebra pr. 999 jest również mojego autorstwa. Całość oksydowana i polerowana. Długość łańcucha - 52 cm plus 10 cm do regulacji. Wielkość głównego elementu razem z kamieniami - około 3,5 cm na 6 cm, wielkość samej jaszczurki - około 2 na 1,2 cm. Naszyjnik wysłany zostanie w ozdobnym pudełeczku. Jedyny egzemplarz.

  • Pinterest
  • producent: Jamilka
prześlij znajomej ten przedmiot
Opinia klienta

Dziękuję za naszyjnik - jest wyjątkowy. Niestety, przy pierwszym zakładaniu na szyję odpadł element z najmniejszymi różowymi kamykami - na szczęście nie zmienia to wrażenia i odbioru całości. Pozdrawiam.

Komentarze
dodaj komentarz

Inne z tej kategorii

więcej

Wysyłka

Biżuteria jest wysyłana w artystycznych autorskich pudełeczkach, lub eleganckich opakowaniach jubilerskich. Opis sposobów oraz cen wysyłki jest dostępny tutaj.

opinie

Sen o niebieskich migdałach Sen o niebieskich migdałach Otrzymałam w dniu wczorajszym - dziękuję! Spełnił wszystkie moje oczekiwania, jest oryginalny i uroczy:)

Zielony księżyc Zielony księżyc Trudno uwierzyć, że w tak małym kawałku srebra można wykuć tak wiele... jest po prostu piękna-dziękuję za poświęcony czas i włożone serce!!!