Shadow

Różany naszyjnik prababci

sprzedane

Ten przedmiot jest już sprzedany, ale można złożyć u autora pracy zlecenie na wykonanie podobnego przedmiotu. Jednak nie zawsze będzie to możliwe, ponieważ do wykonania niektórych przedmiotów mogą być potrzebne materiały, których autor już nie posiada.

Aby zlecić wykonanie przedmiotu wypełnij formularz dostępny tutaj.

Cena orientacyjna: 500 zł

Materiał: kwarc różowy, srebro, perła naturalna

Różany naszyjnik prababci
  • Różany naszyjnik prababci
  • Różany naszyjnik prababci
  • Różany naszyjnik prababci
  • Różany naszyjnik prababci
  • Różany naszyjnik prababci

Elegancki, stylizowany na starodawny naszyjnik wykonany ze srebra 925, maleńkich 1-2 mm perełek w łososiowym kolorze, większych - 8 mm pereł w tym samym kolorze i ogromnej pięknie fasetowanej kropli bladoróżowego kwarcu - 3cm. Czapeczka na kropli jest wysokości około 1,5 cm. Całkowita długość głównego elementu to około 5 cm. Długość łańcuszka - 46 cm, lecz można go przedłużyć do 54 cm. Całość oksydowana i polerowana. Jedyny egzemplarz.

  • Pinterest
  • producent: Jamilka
  • czas wysyłki: 5 dni (zwykle 1-2 dni)
prześlij znajomej ten przedmiot
Opinia klienta

To jedno z najpiękniejszych biżuteryjnych cacek jakie posiadam. Ma piękno, tajemnicę i charakter. Brawo dla autorki!!!

Komentarze
dodaj komentarz

Inne z tej kategorii

Wysyłka

Biżuteria jest wysyłana w artystycznych autorskich pudełeczkach, lub eleganckich opakowaniach jubilerskich. Opis sposobów oraz cen wysyłki jest dostępny tutaj.

opinie

Róże na wietrze Róże na wietrze Wielkie tak poraz kolejny:)! Wspaniała biżuteria, która jeszcze piękniej prezentuje się w rzeczywistości na uszach:) Bardzo dziękuję:)

Kamienne róże Kamienne róże Podziwiam staranność wykonania kolczyków. Są bardzo ładne. Dziękuję za szybką realizację zamówienia, mimo okresu świąteczno - noworocznego. Doceniam zwrot nadpłaconej kwoty za przesyłkę. Gratuluję profesjonalizmu. Łukasz Bąk

Małe domki na pustyni Małe domki na pustyni Teraz marzenie o własnym domu jest podwójne... ;-) Dziękuję za fajne domeczki.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna "Jamilka" jest dostępna na Google Play.

pobierz z Google Play

logowanie