Shadow

Kopalnia miodu

sprzedane

Ten przedmiot jest już sprzedany, ale można złożyć u autora pracy zlecenie na wykonanie podobnego przedmiotu. Jednak nie zawsze będzie to możliwe, ponieważ do wykonania niektórych przedmiotów mogą być potrzebne materiały, których autor już nie posiada.

Aby zlecić wykonanie przedmiotu wypełnij formularz dostępny tutaj.

Cena orientacyjna: 540 zł

Materiał: srebro, bursztyn, kalcyt, opal, cytryn

Kopalnia miodu
  • Kopalnia miodu
  • Kopalnia miodu
  • Kopalnia miodu
  • Kopalnia miodu
  • Kopalnia miodu

Okazały, magiczny i tajemniczy naszyjnik wykonany ze srebra pr. 925 oraz przeróżnych minerałów: kuleczek żółtego, koniakowego i ciemnobrązowego bursztynu, plastrów żółtego bursztynu, oliwek surowego bagiennego bursztynu, nieregularnej wygładzonej bryły kalcytu, surowych bryłek opala i cytrynu. Całość mocno oksydowana i polerowana. Długość naszyjnika - 60 cm. Wielkość głównego elementu - 6 na 3,8 cm - jest naprawdę okazały. Naszyjnik jest bardzo efektowny, nietuzinkowy, pojedynczy egzemplarz.

  • Pinterest
  • producent: Jamilka
  • czas wysyłki: 5 dni (zwykle 1-2 dni)
prześlij znajomej ten przedmiot
Opinia klienta

Wspaniały naszyjnik z motywem przewodnim, ale niedosłownym – to mógł być zwykły srebrny obrazek z pszczółkami i kwiatkami, ale nie jest. Kojarzy mi się z mechanicznym ulem ociekającym miodem w różnej postaci – czyli odlot totalny. Dziękuję, że zgodziła się Pani nieco zmodyfikować naszyjnik, a także za super miły kontakt. Życzę, aby miała Pani więcej czasu na realizowanie równie nieziemskich pomysłów, jakie podsuwa Pani bujna wyobraźnia :)

Komentarze
dodaj komentarz

Inne z tej kategorii

więcej

Wysyłka

Biżuteria jest wysyłana w artystycznych autorskich pudełeczkach, lub eleganckich opakowaniach jubilerskich. Opis sposobów oraz cen wysyłki jest dostępny tutaj.

opinie

Słońce Słońce naszyjnik bardzo ładny oryginalny. dziękuję

Elemelek w berecie Elemelek w berecie Cudny Elemelek w uroczym bereciku - przepiękny!

Kolorowa z ptaszkiem Kolorowa z ptaszkiem Piękna rzecz:-)

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna "Jamilka" jest dostępna na Google Play.

pobierz z Google Play

logowanie