Shadow

Kopalnia miodu

Aktualnie sprzedawca zaplanował urlop!

sprzedane

Cena orientacyjna: 540 zł

Materiał: srebro, bursztyn, kalcyt, opal, cytryn

Kopalnia miodu
  • Kopalnia miodu
  • Kopalnia miodu
  • Kopalnia miodu
  • Kopalnia miodu
  • Kopalnia miodu

Okazały, magiczny i tajemniczy naszyjnik wykonany ze srebra pr. 925 oraz przeróżnych minerałów: kuleczek żółtego, koniakowego i ciemnobrązowego bursztynu, plastrów żółtego bursztynu, oliwek surowego bagiennego bursztynu, nieregularnej wygładzonej bryły kalcytu, surowych bryłek opala i cytrynu. Całość mocno oksydowana i polerowana. Długość naszyjnika - 60 cm. Wielkość głównego elementu - 6 na 3,8 cm - jest naprawdę okazały. Naszyjnik jest bardzo efektowny, nietuzinkowy, pojedynczy egzemplarz.

  • Pinterest
  • producent: Jamilka
prześlij znajomej ten przedmiot
Opinia klienta

Wspaniały naszyjnik z motywem przewodnim, ale niedosłownym – to mógł być zwykły srebrny obrazek z pszczółkami i kwiatkami, ale nie jest. Kojarzy mi się z mechanicznym ulem ociekającym miodem w różnej postaci – czyli odlot totalny. Dziękuję, że zgodziła się Pani nieco zmodyfikować naszyjnik, a także za super miły kontakt. Życzę, aby miała Pani więcej czasu na realizowanie równie nieziemskich pomysłów, jakie podsuwa Pani bujna wyobraźnia :)

Komentarze
dodaj komentarz

Inne z tej kategorii

więcej

Wysyłka

Biżuteria jest wysyłana w artystycznych autorskich pudełeczkach, lub eleganckich opakowaniach jubilerskich. Opis sposobów oraz cen wysyłki jest dostępny tutaj.

opinie

Jelonek Jelonek Niesamowita kolorystyka - łagodnie połyskująca pastelowa tęcza. Jelonek perfekcyjny, dopracowany w szczegółach. W sumie-cudeńko:)

Drzewa Drzewa czary...

Małe domki na pustyni Małe domki na pustyni Teraz marzenie o własnym domu jest podwójne... ;-) Dziękuję za fajne domeczki.