Shadow

Błękitny ptak

sprzedane

Ten przedmiot jest już sprzedany, ale można złożyć u autora pracy zlecenie na wykonanie podobnego przedmiotu. Jednak nie zawsze będzie to możliwe, ponieważ do wykonania niektórych przedmiotów mogą być potrzebne materiały, których autor już nie posiada.

Aby zlecić wykonanie przedmiotu wypełnij formularz dostępny tutaj.

Cena orientacyjna: 600 zł

Materiał: srebro, kamień, szkło afgańskie, kianit, hessonit, granat

Błękitny ptak
  • Błękitny ptak
  • Błękitny ptak

Błękitny kamień, który moja mama znalazła na plaży w Czarnogórze w 1973 roku, rok przed moim urodzeniem :) Dołożyłam do niego srebro, szkło afgańskie, kianity, hessonity, granaty i maleńkie piórko sójki zatopione w żywicy Magic Gloss. Długość naszyjnika to 86 cm, wielkość kamienia to 4 cm na 2,5 cm. Jedyny egzemplarz.

  • Pinterest
  • producent: Jamilka
  • czas wysyłki: 5 dni (zwykle 1-2 dni)
prześlij znajomej ten przedmiot
Komentarze
dodaj komentarz

Inne z tej kategorii

więcej

Wysyłka

Biżuteria jest wysyłana w artystycznych autorskich pudełeczkach, lub eleganckich opakowaniach jubilerskich. Opis sposobów oraz cen wysyłki jest dostępny tutaj.

opinie

Jesiennie zimowo nostalgicznie Jesiennie zimowo nostalgicznie piekny, energetyczny. Prace Jamilki zawsze maja w sobie artystyczny czar. dziekuje :)

Chmurki Chmurki Maleńkie, deszczowe, nieco pochmurne... ale za to bardzo wdzięczne kolczyki. Dziękuję

Kamienne róże Kamienne róże Podziwiam staranność wykonania kolczyków. Są bardzo ładne. Dziękuję za szybką realizację zamówienia, mimo okresu świąteczno - noworocznego. Doceniam zwrot nadpłaconej kwoty za przesyłkę. Gratuluję profesjonalizmu. Łukasz Bąk

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna "Jamilka" jest dostępna na Google Play.

pobierz z Google Play

logowanie