Shadow

Śnieżki

Aktualnie sprzedawca zaplanował urlop!

sprzedane

Cena orientacyjna: 200 zł

Materiał: srebro, kryształ Swarovskiego

Śnieżki
  • Śnieżki

Przyciągające uwagę kolczyki wykonane ze srebra pr. 925 oraz dużych kryształów Swarovskiego w kształcie śnieżynek. Na sztyftach. Mocno oksydowane, polerowane. Wielkość srebrnego elementu - 1,6 cm. Wysłane zostaną w pudełeczku ozdobionym moim rysunkiem.

  • Pinterest
  • producent: Jamilka
prześlij znajomej ten przedmiot
Opinia klienta

Super, w sam raz na śniegowy poznański styczeń ;)

Komentarze
dodaj komentarz

Inne z tej kategorii

więcej

Wysyłka

Biżuteria jest wysyłana w artystycznych autorskich pudełeczkach, lub eleganckich opakowaniach jubilerskich. Opis sposobów oraz cen wysyłki jest dostępny tutaj.

opinie

Zachód słońca nad morzem Zachód słońca nad morzem Jest piękny !!

Kopalnia miodu Kopalnia miodu Wspaniały naszyjnik z motywem przewodnim, ale niedosłownym – to mógł być zwykły srebrny obrazek z pszczółkami i kwiatkami, ale nie jest. Kojarzy mi się z mechanicznym ulem ociekającym miodem w różnej postaci – czyli odlot totalny. Dziękuję, że zgodziła się Pani nieco zmodyfikować naszyjnik, a także za super miły kontakt. Życzę, aby miała Pani więcej czasu na realizowanie równie nieziemskich pomysłów, jakie podsuwa Pani bujna wyobraźnia :)

Siostry Siostry Są tak oryginalne, że trudno ich nie zauważyć. Przepięknie wykonane i bardzo okazałe. Dziękuję przemiłej Artystce, to znakomita praca :)))