Shadow

Krwinki

Aktualnie sprzedawca zaplanował urlop!

sprzedane

Cena orientacyjna: 60 zł

Materiał: srebro, granat

Krwinki
  • Krwinki
  • Krwinki

Kolczyki tak maleńkie, że po wyjęciu ich z kąpieli oksydującej płukałam je przez sitko ;) Wykonane są ze srebra pr. 925 oraz fasetowanych briolett granatu wysokiej jakości. Kolczyki są oksydowane, srebro delikatnie polerowane. Długość kolczyków - 1,5 cm. Wysłane zostaną w eleganckim jubilerskim pudełeczku.

  • Pinterest
  • producent: Jamilka
prześlij znajomej ten przedmiot
Opinia klienta

Przepiękne „maluszki”! Błyskawiczna przesyłka pozwala mi się nimi cieszyć jeszcze w tym roku. Bardzo dziękuję i życzę fantastycznych pomysłów w nadchodzącym roku!

Komentarze
dodaj komentarz

Inne z tej kategorii

więcej

Wysyłka

Biżuteria jest wysyłana w artystycznych autorskich pudełeczkach, lub eleganckich opakowaniach jubilerskich. Opis sposobów oraz cen wysyłki jest dostępny tutaj.

opinie

Kopalnia miodu Kopalnia miodu Wspaniały naszyjnik z motywem przewodnim, ale niedosłownym – to mógł być zwykły srebrny obrazek z pszczółkami i kwiatkami, ale nie jest. Kojarzy mi się z mechanicznym ulem ociekającym miodem w różnej postaci – czyli odlot totalny. Dziękuję, że zgodziła się Pani nieco zmodyfikować naszyjnik, a także za super miły kontakt. Życzę, aby miała Pani więcej czasu na realizowanie równie nieziemskich pomysłów, jakie podsuwa Pani bujna wyobraźnia :)

Córka kapitana Córka kapitana Zawieszka wykonana jako dodatkowe zamówienie do kolczyków "Córka kapitana". Szybko i precyzyjnie. Brawo :)

Leśne Leśne Witam! Bardzo dziękuję za kolczyki i za piekną niespodziankę:) I do tego z kotkiem:) Mam 7 kotów, ten będzie 8:) Jeszcze raz dziekuję i pozdrawiam. M.J