Shadow

Pudrowa

sprzedane

Ten przedmiot jest już sprzedany, ale można złożyć u autora pracy zlecenie na wykonanie podobnego przedmiotu. Jednak nie zawsze będzie to możliwe, ponieważ do wykonania niektórych przedmiotów mogą być potrzebne materiały, których autor już nie posiada.

Aby zlecić wykonanie przedmiotu wypełnij formularz dostępny tutaj.

Cena orientacyjna: 220 zł

Materiał: srebro, jedwab, topaz mystic, kyanit, turmalin, kamień słoneczny, labradoryt

Pudrowa
  • Pudrowa
  • Pudrowa

Bransoletka z jedwabiu, srebra i wielu minerałów: fasetowanych oraz gładkich briolet topazu mystic, różowego turmalinu, kamienia słonecznego, plasterków i oponek kyanitu i labradorytu. Kamienie świetnej jakości. Długość bransoletki to 21 cm, plus 4 cm do regulacji. Do uzgodnienia skrócenie lub przedłużenie. Wszystko zakończone maleńką koniczynką.Srebro nie jest oksydowane, nietypowo dla mnie zostawione świetliste.

  • Pinterest
  • producent: Jamilka
  • czas wysyłki: 5 dni (zwykle 1-2 dni)
prześlij znajomej ten przedmiot
Komentarze
dodaj komentarz

Inne z tej kategorii

więcej

Wysyłka

Biżuteria jest wysyłana w artystycznych autorskich pudełeczkach, lub eleganckich opakowaniach jubilerskich. Opis sposobów oraz cen wysyłki jest dostępny tutaj.

opinie

Nie zjadam przyjaciół Nie zjadam przyjaciół ...mogę tylko patrzeć i zachwycać się... jak zwykle oryginalnie i pięknie, dziękuję, pozdrawiam, Iwona

Jagodowe krzaczki Jagodowe krzaczki Absolutnie odlotowe kolczyki!! Połączenie świetnego warsztatu i artystycznej finezji! NIEPOWTARZALNE!!! Dziekuję!:))

Drzewa Drzewa czary...

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna "Jamilka" jest dostępna na Google Play.

pobierz z Google Play

logowanie